SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Tyga, është parë me një vajzë super sexy e cila e shoqëronte atë në airoportin Lax.

Ata janë fotografuar nga paparacët ,gjë që dyshojnë se reperi i njohur ka nisur një lidhje të re me këtë vajzë që ende nuk dihet se kush është.

Kujtojmë se Tyga ishte në lidhje me Demi Rose dhe në një mardhënie të gjatë me Kylie Jenner./GazetaDirekt.com