SHPËRNDAJE

Kemi parë ta imitojnë shumë, apo të tentojnë të duken si ajo.

Por tek kjo vajzë pamë kopjen e Era Istrefit. Nuk është ndonjë fanse e fiksuar për t’i ngjarë këngëtares, por është thjeshtë ajo. Biondja në fjalë , quhet Bella dhe shpesh realizon parodi (video me përmbajtje humoristike), bashkë me mikeshat e saj, shkruan intv.al.

Mjafton të shihni disa nga postimet e Bella-s dhe ndërkohë do të mendoni sa shumë ngjashmëri ka me Era Istrefin.