SHPËRNDAJE

Është një nga balerinat më seksi shqiptare.

Klaudia Pepa ka hedhur një imazh në Instagram ku ka mahnitur me format trupore, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet se ka veshur bikine që ia mbulonin vetëm pjesët intime dhe është kthyer nga dielli.

E kjo foto e saj, po llogaritet si imazhi më seksi i saj.

 

View this post on Instagram

 

Yasss 🎀💗 #chilling #summer #love

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on