SHPËRNDAJE

Kourtney Kardashian ëstë parë së fundi e veshur me atlete dhe tejet sportive.

Nëna e tre fëmijëve, 38 vjeçare ka qenë shumë herë pjesë e medieve rozë, e më së shumti lidhur me ish-bashkëshortin e saj, Scott Disick, transmeton Indeksonline.

Përderisa Scott është duke u shoqëruar me 19 vjeçaren, Sofia Richie, Kourtney ka vendosur që t’i kushtojë rëndësi flokëve të saj.