SHPËRNDAJE

Zanfina shquhet si  perzonazh i drejtpërdrejtë dhe pa komplekse.  Në fotot e fundit që ka postuar në Instastory ajo thumbon ‘kritikuesit’ e saj përsa i përket celularëve që ajo ka. Zanfina ka publikuar selfie para pasqyrës, në të cilat fotografohet me një IPhone 5, për të cilat ‘kritikohet’ pse nuk e ndërron atë. Më poshtë ajo postoi edhe ‘Iphonin 6’ derisa ka vendosur tash e tutje që të postojë çdo gjë që ha dhe blen duke thumbuar kështu edhe “kritikuesit” e saj.