SHPËRNDAJE

Ajo e replikon pothuajse secilin koment që i vjen.

Aulona Musta është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshe nga përditshmëria e saj dhe jo rrallë herë ndodh që kapet me fansat, shkruan GazetaDirekt.

Së fundmi, ka qenë një ndjekëse që e ka pyetur atë  “Ku i ke c*cat?”

Aulona nuk ka nguruar fare dhe nuk i’a ka përtuar duke i kthyer një koment epik.

“I harrova aty ku ke harruar edhe ti trurin!”- i është përgjigjur e nervozuar moderatorja, ndërsa komentuesja nuk është ndalur me kaq.

“Na na une bera pyetje sepse duket qe nuk ke fare domethene eshte e dukshme dhe nuk do ndonje filozofi per ta zbuluar kete … ndersa ti nuk e di a rri truri im aty apo jo kshuqe delete and reply pak me ndryshe”- i shkruan sërish komentuesja, por Aulona ka preferuar ta injorojë duke mos ju përgjigjur më.