SHPËRNDAJE

Tërheqëse, e bukur dhe fort seksi.

Kështu mund të vlerësohet kjo fotografi që Andrra Destani e ka hedhur në llogarinë e saj e në Instagram, shkruan GazetaDirekt.

E veshur me një fustan të zi që ia ka nxjerrë trupin seksi, bashkëshortja e Sinanit dukej glamurose.

E me këtë pamje, Andrra ishte në dasmën e Bleros me Afronën.

 

View this post on Instagram

 

Thank you @arber_bytyqi_mua ❤️ Dress: @andrracouture

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on