SHPËRNDAJE

Xhensila Myrtezaj gjithmonë është komentuar për pamjen e saj.

Por, sonte, ajo na njoftoi edhe me motrën e saj që është një bukuroshe në vete, shkruan GazetaDirekt.

Një bionde e gjatë, elegante dhe shumë seksi.

Xhensila dhe motra e saj u fotografuan në festën e ditëlindjes së parë të Ajkës.

 

View this post on Instagram

 

Xhensila me motren sot ne ditelindjen e pare te Ajkes

A post shared by Artistët Shqiptarë 🇦🇱🇽🇰 (@artistet_shqiptare) on