SHPËRNDAJE

Kengetarja Enjela Qema, prej disa kohesh po behej gati per projektin e ri madje u perfol edhe per nje “kavalier” te mundshem dhe sot ajo na zbuloi “kavalierin” e famshem. Keshtu titullohet klipi i saj me i ri, i realizuar ne detaje dhe qe duket se do kete mjaft sukses, sepse edhe performanca dhe interpretimi i Enjeles eshte shume i arrire.  Tani presim qe Enjela te na tregoje edhe “kavalierin” e zemres se saj…! Ju ftojme ta ndiqni klipin e ri te sapo publikuar dhe mos nguroni te jepni mendimin tuaj! Suksese Enjela!