SHPËRNDAJE

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Së fundmi në profilin e saj këngëtarja ka postuar një foto përpara një makine super lukzose të tipit Range Rover, ngjyrë të zezë. Nuk ka zbuluar asgjë në lidhje me këtë foto nëse ka qënë thjesht një foto.

Nën sesionin e komenteve të gjithë po uronin Norën për këtë dhuratë që duket se ajo ka marrë, por nuk dihet se cili ishte personi që e ka bërë.

Në fakt Norën e kemi vënë re gjithmonë që është shumë enigmatike në çdo postim të saj dhe nuk i pelqen aspak që të zbulojë shumë.

Ndoshta kjo mund të jetë edhe një shpenzim që këngëtarja ia ka lejuar vetes si shpërblim për punën e saj gjatë këtyre viteve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on