SHPËRNDAJE

Vallëtari i njohur nga Shqipëria Kris Dalipi, ishte protagonistë në klipin e fundit të këngëtares Beatrix Ramosaj.

Ajo çfarë shihet në këtë klip janë skenat shumë të “nxehta”,të cilat këta të dy i kanë realizuar.

Krisi dhe Beatrix-i ishin pjesë e spektaklit shumë të njohur në Shqipëri “Dance with me Albania”./GazetaDirekt.com