SHPËRNDAJE

Cili është hiti i verës për ju? “Fustani”, “Kiss Kiss”, “Caliente” apo “Tela”? Këtë e tregojnë fare mirë klikimet dhe kënga e Kidës në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun numëron mbi 17 milionë klikime deri tani.

Emra të njohur të muzikës si Butrint Imeri, Ledri Vula, Majk e Ghetto Geasy, Fero, , Kida, Ermal Fejzullahu, Tayna, Melinda Ademi, Capital T, Elvana Gjata e shumë të tjerë ka publikuar këngë të cilat po dëgjohen në çdo ambient.

Mirëpo kënga e cila po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët ditët e fundit është pikërisht “Nuk po kalojka” e Ylli Limanit.

Ndonëse ka mbi 1.6 milionë klikime në vetëm 4 ditë, kjo këngë është numri 1 si trending në YouTube, si kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët, ndërkohë që në vend të dytë është “Lule Lule” e Dafinës dhe Lumi B.