SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Stine sapo ka publikuar këngën e tij më të re.

“La bonita” quhet kënga e Stines e cila u paralajmërua ditë më parë nga vetë këngëtari, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë rikthen këngëtarin fuqishëm në kohën e hiteve dhe premton të jetë hit.