SHPËRNDAJE

‘Magji’ quhet projekti më i ri i këngëtarit Labinot Rexha.

Kjo këngë është një duet i bukur mes tij dhe Elizabeta Markut, shkruan lajmi.net

‘Magji’ është shkruar nga Vojsava Aliu kurse muzika është realizuar nga Ervin Gonxhi.

Më pas, ky projekt është finalizuar me një klip interesant.