SHPËRNDAJE

J Balvin, këngëtari kolumbian ka marrë lajmin e jetës.

Këngëtari i njohur po bëhet baba, pasi burimet thonë se Valentina Ferrer, e dashura e J Balvin, është afërsisht pesë muaj shtatzënë dhe ata janë të lumtur me lajmin që ka marrë , përcjell GazetaDirekt.


Këngëtari ka pasur një periudhë të vështirë me të cilën ka kaluar, pasi ai ka vuajtur nga depresioni.

Sidoqoftë, ky lajm ia ka kthyer atij lumturinë./GazetaDirekt/