SHPËRNDAJE

Reperi i njohur e shumë i dashur nga publiku, Ledri Vula së fundmi ka zbuluar se po shijon pushimet në SHBA, jo vetëm.

Ai është fotografuar së bashku me modelen shqiptare, Lorena Haliti dhe një mikeshë të tyre emri i të cilës nuk është bërë i ditur.

Duket se Ledri po kalon një kohë reklaksuese në shoqërinë e dy mikeve të tij duke luajtur bilardo.

Lorena ishte protagoniste e klipit të këngës “Rio” nga Ledri e mesa duket aty ka nisur një miqësi e veçantë mes të dyve. Ledri Vula ka publikuar disa projekte muzikore këtë verë, që janëpritur shumë mirën ga publiku.

70180302_1012416682423261_7275855121194418176_n.jpg