SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi e cilësuar si diva e muzikës shqipe, vazhdon të shkëlqej me stilin dhe pamjen elegante që ka.

Në rrjetin social Instagram së fundmi ka postuar një foto me një fustan me ngjyrë të zezë, në të cilin Leonora ka një pamje mbretërore./GazetaDirekt