SHPËRNDAJE

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo, ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, po gjithmonë zgjon kureshtje për jetën e saj private.

Ani pse është munduar të mbajë larg syrit të publikut, së fundmi ajo ka pranuar së është në lidhje që 10 vite, shkruan GazetaDirekt.

Leonora, gjithmonë është kujdesur për pamjen dhe format e saj, andaj vitet për të duket se janë vetëm numër.

Kjo foto e fundit e saj e tregon atë fakt./GazetaDirekt/