SHPËRNDAJE

Akoma po e kërkon verën.

Prezantuesja kosovare, Liberta Spahiu, së fundmi gjendet në Tajlandë ku po shijon detin dhe diellin, shkruan GazetaDirekt.

E nga atje, ajo ka publikuar disa imazhe ku erdhi shumë seksi.

Madje, nga atje, Liberta do ta udhëheq emisionin “Prive”.