SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur Soni Malaj, sapo ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga titullohet “Loca”,ndërsa për tekst dhe muzikë është përkujdesur këngëtarja Ronela Hajati, me xhirime nga Imagine Director,ajo paraqitet në klip shumë sexy,duke treguar format e trupit të saj perfekte,ani pse është nënë e një vajze.

Soni projektin e solli pas bashkëpunimit që kishte me këngetarin Tim me këngën “Pa Ty”./GazetaDirekt.com