SHPËRNDAJE

Ajo i ka mbaruar pushimet dhe u kthye në punë.

Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet shumë e entuziasmuar me punën që pritet së shpejti ta bëj, shkruan GazetaDirekt.

Në foto ajo la nam, pasi që shihet e veshur kokë e këmbë.

Se çka do na sjell Luana, presim të shohim.

 

View this post on Instagram

 

Startuam punen per sezonin e ri televiziv.. Can’t wait !!! 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on