SHPËRNDAJE

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca shquhet si një nga femrat më të bukura dhe tërheqëse të ekranit.

Gjithashtu çdo lëvizje e saj është në qendër të vëmendjes dhe mediave rozë.

Luana foton që ka publikuar në Instagram e veshur me një fustan mjaft special, ajo na mahnitë me bukurin dhe me elegancën e saj.