SHPËRNDAJE

Siç duket ka hequr disa kile të tepërta.

Reperi Lumi B ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet i veshur me një kostum dhe dulej elegant, shkruan GazetaDirekt.

E këtë foto te tij, e komentoi edhe reperja Tayna.

“Zotni je” janë fjalët e Taynës.