SHPËRNDAJE

Majlinda Zeka, po vazhdon të jetë pjesë e lajmeve në mediat rozë.

Që kur u zbulua se ishte në lidhje me reperin e njohur, Majk, ajo është përcjellë në çdo hap të saj.

Jeta e saj ndryshoi që kur u bë nënë e një djali që e pagëzoi me emrin, Roan, përcjell GazetaDirekt.

Ajo sot është një nënë single, por që mundohet në maksimum të  i përkushtohet djalit të saj. Gjithesesi, ajo nuk e ka lënë anash asnjëherë as veten e saj.

Bukuroshja nga Prishtina, kujdeset shumë për format e saj dhe shpesh herë poston foto edhe nga palestra.

Shikoni trupin e saj të tonifikuar, duket se ajo nuk ka lindur fare./GazetaDirekt/