SHPËRNDAJE

Në serial ishte e martuar, e tani u martua në realitet.

Fiona Gllavica e cila famën më të madhe mori në serialin ‘Cka Ka Shpia’ sot i ka dhënë fund beqarisë, shkruan GazetaDirekt.

Në rrjete sociale po qarkullojnë disa fotografi nga dasma e ‘Pajtesës’ dhe Arbnor Pacollit të cilët pas një kohe në lidhje po e kurorizojnë dashurinë e tyre.

Kujtojmë se në jetën artistike Fiona përveç serialit ‘Cka Ka Shpia’ ka qenë e angazhuar edhe me skeqe teatrale.