SHPËRNDAJE

Ajo është femra më e komentuar në gjithë botën.

Kim Kardashian këto ditë ishte kryetemë e medieve rozë, pas dorëzimit të kërkesës për divorc.

Ylli televiziv, së fundi u fotografua nga papracët duke u relaksuar gjatë një nate jashtë me miqtë e shoqërinë.

Kim e nisi me një fotografi në bikini, ku theksoi tiparet e bujshme trupore dhe po merrte rreze dielli në plazh.

Thuhet se Kim Kardashian dhe Kanye West planifikojnë që ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve.

Bukuroshja edhe pas lajmeve për divorc nuk i ka ndalë punët rreth bizneseve të saj, me të cilat arrin fitime të mëdha.