SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri, vazhdon të jetë shumë provokuese me fotot e saj.

Ani pse është nënë, ajo vazhdon të gëzojë një trup shumë në formë dhe çdo gjë që vesh asaj i shkon shumë, përcjell GazetaDirekt.

Së fundmi bukuroshja nga Shkupi, ka treguar format e saj bombastike në një veshje tejet tërheqëse.

Më mirë shikoni vetë dhe vlerësoni këngëtaren bukuroshe./GazetaDirekt/