SHPËRNDAJE

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Modelja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të kuq, e të shkurtër.

Me këtë fustan ajo vuri në pah gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa mori pozë joshëse e ulur në dysheme.

“Me lini rehat”, është mbishkrimi që Kejvina ia ka bërë fotografisë.