SHPËRNDAJE

 

Britney Spears ka treguar se ende është një vajzë seksi ku sot është paraqitur në bikine…. pasi që babai i saj Jamie Spear “zyrtarisht ka hequr dorë nga kontrolli i saj”.

Britney Spears me në fund ka shpërndarë foto të saj të reja në Instagram që përcillet nga 22.6 milionë ndjekës.

Këngëtarja e hitit Womanizer ishte e veshur me bikine të verdha ku është paraqitur me një figurë tepër të jashtëzakonshme e cila është kthyer në formë pas ushtrimeve me të dashurin e saj, 25 vjeçarin Sam Asghari.

Bukuroshja- e cila kishte një krizë familjare me babin e saj Jamie Spears tashmë nuk do të jetë nën përkujdesjen e tij-gjë që ka bërë që ajo të ngjallet dhe të fillojë paraqitjet e saj në bikine.