SHPËRNDAJE

Arma e saj e vetme janë gjoksi dhe të pasmet.

Edhe kësaj radhe Rashel Kolaneci ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtë dhe sytjena që dukeshin të vogla për gjoksin e saj, shkruan GazetaDirekt.

Bukuroshja kësaj foto seksi ia la edhe një shkrim.

Ajo tha se njeriu duhet t’i besojë vetës, pasi energjia nuk gënjen asnjëherë.

 

View this post on Instagram

 

Trust the vibes you get, energy doesn’t lie

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on