SHPËRNDAJE

Jeta e Genta Ismajlit, tashmë është zhvendosur në Turqi.

Që kur ajo zyrtarizoi lidhjen me të dashurin turk, Usta, jeta e saj private ka qenë gjithmonë në vëmendje,shkruan GazetaDirekt.

Madje, ajo ka treguar se është shumë e lumtur pranë tij dhe ndoshta mund të presim edhe dasmë nga çifti në fjalë.

Ajo çka bie në sy është se si Genta ashtu edhe Usta duken se e dashurojnë shumë njëri-tjetrin.

Kjo foto më poshtë tregon këtë fakt./GazetaDirekt/