SHPËRNDAJE

Këngëtari shumë i njohur tashmë J.Balvin, ka bërë projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Willy William,para 5 ditëve kënga doli në treg dhe mblodhi më shumë se 31 milionë klikime.

Kënga është e karakterizuar me një ritëm të shpejtë, shumë ngjyrësh dhe llogaritet të jetë një ndër hitet botërore.

Willy William është bërë i njohur me këngën “Ego”,ndërsa J.Balvin njihet si njëri ndër këngëtarët latin më të suksesshëm./GazetaDirekt.com