SHPËRNDAJE

Ajo do vijë në Kosovë.

Miley Cyrus në muajin tjetër do jetë pjesë e festivalit “SunnyHill” që do mbahet me datat 2,3,4 gusht në kryeqytet, shkruan

Por, para se të vij, këngëtarja po i vazhdon aktivitetet e saj.

Së fundmi, në Instagram Miley ka hedhur një fotografi ku shihet se doli në ballinën e një reviste dhe padyshim që fokusin më të madh e kishte veshja e saj.

Me një bluzë të hapur që i kishte nxjerrë gjoksin dhe pa reçipeta, Miley nuk i la shumë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

 

@ELLEusa August cover! Link in bio! 🖤

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on