SHPËRNDAJE

Këngëtarja Miriam Cani asnjëherë nuk është komentuar për diçka negative, ajo arrin ta mbajë larg medieve çdo detaj nga jeta private e saj.

Këto ditë Miriami ka paralajmëruar disa projekte të reja të cilat pritet t’i lansojë shumë shpejt, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Miriami ka postuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë elegantë dhe që dukej për mrekulli në të.

Duket se kjo fotografi është shkëputur nga ndonjë pjesë e klipit të ndonjë projekti të cilët këngëtarja ka njoftuar së është duke i punuar.