SHPËRNDAJE

Robert Berisha vijon të mbetet kryefjala e portaleve dhe mediave online së fundmi, për shkak të ndarjes me Nora Istrefin. Ata të dy i dhanë fund lidhjes gati 13 vjeçare dhe këtë lajm e dha vetë Roberti në instagramin e tij gati dy javë më parë.

Por siç duket këngëtari ka vendosur të bëjë disa ditë pushime dhe ka zgjedhur si destinacion Turqinë. Në këto pushime ai i është bashkuar miqve dhe kolegëve të tij që ndodhen në Antalia. Ka qënë Big Mama ajo që ka postuar një foto ku shfaqet me Robertin ndërsa shkruan: “Tash u kompletu, më ka ardh loqka”.

Kujtojmë se Big Mama ndodhet së bashku me Rinën në Antalia me pushime e mesa duket vajzave u është bashkuar edhe Roberti.

Në foto ata duket shumë të lumtur së bashku, duke dëshmuar marëdhënien e mirë që kanë me njëri tjetrin.

tr.jpg