SHPËRNDAJE

u bë 24 vjecare.

Besa Istrefi sot ka një ditë të veçantë dhe po e feston ditëlindjen, shkruan GazetaDirekt.

Bukuroshja ka nisur festën që para orës 00:00 dhe për të kanë përgatitur surpriza të bukura.

Po ashtu, Besa ka pranuar edhe shumë urime nga njerëzit më të afërt të saj.

Për modelen, urojmë edhe shumë vite të lumtura.