SHPËRNDAJE

Emri i saj zë vend në listën e modeleve më të ndjekura në botë.

Bella Hadid së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një foto shumë të nxehtë për ndjekësit e saj, shkruan GazetaDirekt.

Në foto ajo shihet duke hequr pantallonat dhe duke vënë në pah trupin e saj të cilin e ka ‘thyer’ vetëm e vetëm të dal më bombastike.

Si do që të jetë, Bella nuk i la fort vend imagjinatës mashkullore.

 

View this post on Instagram

 

ME #IRL IN #MYCALVINS New @CalvinKlein Underwear Thank You @studio_jackson

A post shared by (@bellahadid) on