SHPËRNDAJE

CJ SPARXX është nofka e një nga modeles më seksi në botë.

E njohur për provokimet e saj, CJ ka hedhur një fotografi në Instagram  shumë të nxehtë, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet e veshur me një palë bikine të zeza dhe kishte hapur këmbët.

“Edhe trupi im është një tempull” janë fjalët e lëna në imazh.

 

View this post on Instagram

 

My body is also a temple.🕌

A post shared by CJ SPARXX (@cjsparxx) on