SHPËRNDAJE

Quhet Besa Istrefi dhe është një nga modelet më të guximshme shqiptare.

Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme, të cilat më pas i hedh në rrjetin social Instagram, shkruan GazetaDirekt.

Sot, Besa ka hedhur një foto nga plazhi, me të cilën u uroi mirëmëngjesi ndjekësve të saj.

Duke vënë në pah të pasmet, ajo duket seksi sa më s’ka.