SHPËRNDAJE

Një ndër femrat që është duke e sfiduar Kim Kardashianin është modelja e famshme ruse.

Anastasia Kvitko është ajo e cila çdo ditë po trondit rrjetet sociale me anë të publikimit të fotografive të ndryshme.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve në Instagram të cilët janë shumë aktiv me komente të ndryshme në fotografi dhe video të publikuara nga ajo.

Kësaj here Anastasia ka publikuar një fotografi në Instastory në të cilën për çudi nuk ka treguar të pasmet e saj por gjoksin. Se gjoksi i saj i ka përmasat shumë të mëdha se ai i Kimit shikojeni vetë.