SHPËRNDAJE

Demi Rose nuk zhgënjeu fansat të hënën teksa postoi një foto të saj gjatë pushimeve në Greqi.

Modelja 23 vjeçare postoi një foto me bikini teksa shijon rrezet e diellit në bordin e një anijeje.
Por nuk mjaftoi me kaq. Në instagram postoi dhe një foto teksa ajo qëndron pranë një pishine superluksoze.

Të gjithë e vlerësojnë për trupin dhe linjat perfekte dhe kur e pyesin ajo thotë se ndjek një dietë shumë strikte nuk mund të hajë as një copë tortë të ditëlindjes.