SHPËRNDAJE

Po xhiron një këngë dhe klip të ri.

Morena Taraku ka hedhur një fotografi në Instagram në të cilën shihet se ka hipur mbi një veturë mjaft luksoze, shkruan GazetaDirekt.

Por, para kësaj fotoje, më herët ajo publikoi një video ku shihet duke ua çuar gishtin e mesëm disa motoçiklistëve, derisa voziste.

E ky gjest është pjesë e klipit të ri që ajo po sjell.

 

View this post on Instagram

 

#AMG AMAZING-MOTHERFUCKER-GIRL 👅

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 

View this post on Instagram

 

F*** YOU 🖕🏼 #MISSEDCALL #SOON #NEWSINGLE 🌶🌶🌶🌶 #RR #rollsroyce #zurich #music

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on