SHPËRNDAJE

Nuk po i ndalon foto nudo.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, i ka habitur të gjithë me postimin e fundit të bërë në Instagram, shkruan GazetaDirekt.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme ndërsa gjoksin e ka mbajtur me duar.

Këngëtarja duket joshëse në imazhin e postuar dhe nuk është kjo hera e parë që e ka marrë vëmendjen e ndjekësve dhe mediave