SHPËRNDAJE

Ato janë aktualisht motrat më të famshme në planet.

Kendall dhe Kylie Jenner, motrat e vogla të Kim Kardashian kanë krijuar tashmë edhe koleksionin e tyre të përbashkët të veshjeve.

Dy modelet kanë prezantuar së fundmi modelet e reja të bikineve dhe pozat që ato kanë marrë për të reklamuar produktet e tyre janë shumë provokative.