SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Mozzik ka gati edhe projektin e ri.

Kënga mbanë titullin ‘Xhelozia’ dhe do të jetë e kompletuar me videoklip.

Lajmin e ka bërë të njohur vet reperi përmes një postimi në Instagram.

Kujtojmë se kënga e fundit që Mozzik solli ‘Kuks’ u pëlqye dhe u klikua shumë.