SHPËRNDAJE

Ajo njihet si këngëtare që luan shumë me pamjen e saj. Fjala është për Dhurata Dorën, e cila pëlqehet shumë nga publiku.

Vetë këngëtarja përmes rrjetit social  instagram ka bërë të ditur se ka ndryshuar pamjen e saj, duke i prerë flokët dhe ngjyrosur ato, shkruan GazetaDirekt.

Pasi ka guxuar të bëjë këtë hap, ajo ka marrë mesazhe pozitive  nga fansat e saj. Kujtojmë se kënga e fundit e saj është “Harrom” që e solli ditë më parë./GazetaDirekt/