SHPËRNDAJE

Stina e qershiave tashmë ka ardhur.

Almeda Abazi ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka habitur për dy arsye, shkruan GazetaDirekt.

Kjo se ajo shihet pa grim dhe në vesh kishte vënë dy qershia si vëthë.

Si do që të jetë, ajo duket shumë e bukur.

View this post on Instagram

🍒

A post shared by Almeda (@almeda92) on