SHPËRNDAJE

Se përse e bëri këtë shkrim nuk tregoi.

Dafina Zeqiri në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me të bardha dhe dukej shumë e bukur e me stil, shkruan GazetaDirekt.

Vëmendjen e mori shkrimi që i la fotos.

“Nëse unë do isha nëna jote” është shkrimi i saj, për të cilin nuk dihet se kujt ia dedikoi!

 

View this post on Instagram

 

If I was ur Mom……

A post shared by (@dafina.zeqiri) on