SHPËRNDAJE

Është një nga femrat shqiptare, më të bukura në botë.

Përpos fytyrës natyrale e pa asnjë ndërhyrje, Adrona Dushi veçohet edhe për trupin e saj, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi pranë plazhit dhe dukej bombastike me linjat trupore.

Kaq seksi, Adrolën se kemi parë moti.

https://www.instagram.com/p/BzoEEazhyhe/?utm_source=ig_web_copy_link