SHPËRNDAJE

Reperja zbuloi gjininë e foshnjës teksa ndau një urim të dërguar nga Beyonce.

Reperja falënderoi të gjithë ata që dërguan urime gjatë kësaj kohe dhe tha se “kjo nënkupton gjithë bota për mua”, shkruan People.

Nicki Minaj ka një mashkull të vogël, të ri, në jetën e saj.

Të enjten, reperja e hitit”Yikes”, 37 vjeçe, zbuloi se ajo është nënë e një djali. Minaj lindi fëmijën e saj të parë me burrin Kenneth “Zoo” Petty më 30 shtator, në Los Anxhelos.

Artistja zbuloi gjininë e fëmijës së saj teksa postoi në Instagram duke ndarë mesazhe të ëmbla urimi nga miqtë e saj të famshëm.

“Faleminderit Mbretëreshës B, Kim & Ye, Riccardo Tisci, Winnie, Karol dhe të gjithë ata që dërguan urime gjatë kësaj kohe. Kjo do të thotë e gjithë bota për mua”, shkroi Minaj, emri i vërtetë i së cilës është Onika Maraj.

https://www.instagram.com/p/CGXwpiljhiO/?utm_source=ig_web_copy_link